Prügimaja ehitus

Kuidas toimub prügimaja ehitus Leigri Puukojas

Iga kodu või ärihoone vajab kohta, kus hoiustada oma prügi kindlalt ja turvaliselt. Selleks on parim lahendus prügimaja, mis kaitseb prügikonteinereid tormiste ilmade ja nahhaalsete lindude eest, mis lisaks praktilisusele oleks ka visuaalselt kaunis ning sulanduks harmooniliselt ümbritsevasse keskkonda. 

Selline on Leigri prügimajade ehitusfilosoofia – ühendada praktiline vajadus ja esteetiline nauding ühes kaunis ja vastupidavas rajatises.

Kliendikeskne lähenemine prügimajade ehituses

Kõik ilus saab alguse suhtlusest kliendiga. Kui klient võtab meiega ühendust, olgu selleks siis meili (info@leigri.ee) või telefoni teel (+372 56649736), on meie eesmärk mõista nende vajadusi ja soove täpselt. 

Iga kodu või ärihoone on erinev ning seetõttu on oluline luua prügimaja, mis vastab omaniku individuaalsetele nõudmistele. Kas tegemist on koduaias asuva prügimaja, ärihoone tagaõue lahenduse või kogukonnakeskuse jäätmemaja ehitamisega, pakume igale kliendile personaalset ja professionaalset lähenemist.

prügimaja ehitus Tallinnas

Meie meeskond on alati valmis klientidele nõu andma ja vajadusel käima kohapeal nõustamas.

Võtame kõik vajalikud mõõtmed ja kuulame hoolikalt kliendi disainieelistusi. Valime koos sobivad materjalid ning paneme edasise plaani paika.

Prügimaja disain ja projekteerimine

Pärast klientide vajaduste mõistmist hakkame koostama prügimaja kavandit, mis vastab nende ootustele. Pakume mitmesuguseid ideid ja lahendusi, aidates kliendil valida sobiv kujundus, materjalid ja detailid. Olgu selleks traditsiooniline puitprügimaja või midagi ainulaadset ja modernnset. Oleme paindlikud ja valmis vastu võtma väljakutseid erinevate stiilide ja vajaduste osas.

Meie veebilehelt on võimalik kliendil valida nii olemasolevaid disaine kui ka luua täitsa oma versioon oma unistuste prügimajast.

Variant 3 Prügimaja koos rattakuuriga 1

Kui klient on hinnapakkumisega rahul, sõlmime ametliku töövõtulepingu ja alustame materjalide hankimist. Ostame materjalid, ehitustarvikuid ja vajadusel ka katusematerjali. Kui prügimajale on vaja betoonalus valada, pakume ka selles osas abi, tagades kogu ehitusprotsessi sujuva kulgemise. Kasutame ainult kvaliteetseid materjale ja järgime kõrgeid ehitusstandardeid, et tagada prügimaja pikaajaline vastupidavus ja usaldusväärsus.

Prügimaja ehitamine

Oma töökojas valmistame ette kõik vajalikud elemendid vastavalt prügimaja projektile. Leigri Puukoja tööruum on koht, kus iga prügimaja hakkab ellu ärkama ning kus tähelepanu detailidele ja kvaliteedile on ülioluline. Siin töötame usinalt, tagades, et iga prügimaja vastaks täpselt kliendi soovidele ja vajadustele.

Esimene samm on klientide poolt esitatud spetsifikatsioonide ülevaatamine ja täpsustamine. Järgmisena hakkame ette valmistama materjale, mis hõlmab puitmaterjalide lõikamist vastavalt vajalikele mõõtudele ja kujule. Teostame puitmaterjalide lihvimist, viimistlemist ning seejärel paneme kõik elemendid ajutiselt kokku, et luua lõplik prügimaja konstruktsioon ning veenduda selle kvaliteedis.

prügimaja ehitamine

Seega, meie töökojas valmistame ette kõik vajalikud elemendid, tagades iga detaili täpsuse ja kvaliteedi, et kliendi prügimaja saaks hiljem kohapeal püsivalt, sujuvalt ja professionaalselt kokku pandud.

Prügimaja paigaldamine kohapeal

Kui kõik elemendid on valmis, laadime need transpordivahendisse ja viime objektile. Siin toimub prügimaja paigaldamine Leigri Puukoja parimate meistrite poolt. Meie meeskond teeb kõik endast oleneva, et tagada prügimaja paigaldamine kiiresti ja professionaalselt.

Pärast prügimaja paigaldamist teostame lõppviimistluse, et iga nurk oleks sirge, ühtegi pindu ei leiaks, et prügimaja oleks vastupidavam kui kolme põrsakese muinasjutus ning esteetiline väljanägemine oleks üle ootuste. 

Tagame alati, et pärast töö lõpetamist jääb ehitusplats puhtaks ja korralikuks.

prügimaja korteritele

Kliendi rahulolu ja garantii

Meie suurimaks rõõmuks on näha klientide rahulolu ja rõõmu nende uue prügimaja üle. Meie eesmärk on mitte ainult täita klientide praktilisi vajadusi, vaid ka ületada nende ootusi, pakkudes neile prügimaja, mis vastab täpselt nende visioonidele ja loob nende kodule või ettevõttele lisaväärtust.

Seega, kui järgmine kord kohtate hästi ehitatud ja ägedat prügimaja, siis mine tea, äkki on see meie valmistatud!

Kõikidele meie ehitistele kehtib lisaks 2-aastane garantii, kindlustamaks sinu turvatunnet ja rahulolu meie tööga.

Kui soovite rohkem teada meie prügimajade kohta, külastage meie prügimajade lehte.

Kui teil on küsimusi või soovite tellida oma prügimaja, võtke meiega julgelt ühendust.

Jaga:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Muud postitused