terrassi ehitaja Harjumaal

Leigri Puukoda

 

Oleme uhked, et oleme Eesti perefirma ja eelistatud ehitajad Harjumaal, keskendudes kvaliteetsele puidutööle ja unikaalsete lahenduste loomisele. 

Puit on meie jaoks midagi enamat kui lihtsalt materjal. See on elav, hingav, soe ja kodune; stiilne ja aegumatu.

Leigri Puukoda, on loodud selleks, et pakkuda laia valikut puidust valmistatud tooteid ja teenuseid, alates terrasside ehitamisest, sise- ja välisvoodrilaudade paigaldusest kuni prügimajade ehituse ning eritellimusel valmistatud puitmööblini.

Meie töö on meie kirg, mida teostame suurima hoole ja täpsusega, pakkudes Teile kvaliteetset ehitusteenust, filigraanseid käsitöötooteid, sõbralikku teenindust ja usaldusväärset koostööd.

Tema on Meelis

Leigri Puukoja looja ja puutöömeister​

Meelis on puutööga sina peal juba lapsepõlvest saati, mis sai alguse Hiiumaal, kus kadakatest noa ja kirvega voolitud hokikepid ja püssid olid tema lemmik mänguasjadeks.

Hiljem, pärast aastaid puutööga tegelemist Rootsis ja Norras, on Meelis naasnud Eestisse, et jätkata oma kirge ja pakkuda tippkvaliteediga puutööd.

Tema pärand ja kogemused on Leigri Puukoja tööde südames, tuues teieni käsitöö, mis on autentne, kvaliteetne ja tehtud suure pühendumusega.

Leigri Puukoda on rohkem kui lihtsalt puittoodete valmistaja ja ehitusettevõte – see on lugu puidust, käsitööst ja perekondlikust pärandist, mida me igapäevaselt oma töösse panustame. Tere tulemast meie maailma, kus kaunis puit ja meie oskused loovad midagi erakordset Teie kodu ja aia jaoks.

 

Meie toodang, mis hõlmab nii mööblit kui ka erinevat väikekäsitööd, on saadaval meie veebipoes puidubutiik.ee

ehitaja harjumaal tallinnas
sauna ja saunalava ehitus