Leigri puukoda

Leigri Puukoda (juriidilise nimega Leigri Puit OÜ) on Eesti perefirma, kus tehakse käsitööna seda, mida on võimalik teha puidust – terrasse, prügimaju, saunasid, aiamaju, mööblit ja väikekäsitööd. Meie poolt toodetud mööbel ja käsitöötooted on müügis veebipoes puidubutiik.ee. Teeme ka eritellimusena mööblit.

Me armastame puitu, sest see on elav ja hingav, soe ja kodune, stiilne ja aegumatu. Puidu kasutamine ja töötlemine aitab on keskkonnasõbralik, sest puit on taastuv materjal, selle töötlemine ei tekita jäätmeid ning puidust esemed aitavad eemaldada õhust saastet.
Teeme oma tööd suure hoolega ning pakume Sulle filigraanset tööd, sõbralikku teenindust ja usalduslikku koostööd.

Meelis Leigri

Juhatuse liige / puutöömeister

Minu armastus puutöö vastu sai alguse lapsepõlves Hiiumaal kasvades, kus mänguasjadeks sai kadakatest noa ja kirvega hokikeppe ja püsse voolitud. Need olid vaat et ainsad mänguasjad Hiiumaa talus kasvanud poisi jaoks. Hiljem sai vanaisalt päritud 150 aastat vana maja kõpitsetud ja põlve otsas vaarisa kombel uksi ja aknaid tehtud. Kolmteist aastat sai Rootsis ja Norras puutööd tehtud, nüüd olen Eestis tagasi. Kuulsin kunagi, et president kutsus talente koju, nüüd ma siis siin olen…. talendikas mees, kes reaalselt tahab ja oskab tööd teha, pakkumas tippkvaliteediga puutöid ja ainulaadset väikemööblit.