puidust taimekastid
puidust peenrakastid
puidust komposter

Peenrakastid ja kompostrid

Toimeta aias küürutamata ja käitle oma aia- ning toidujäätmeid mugavalt, olenemata aastaajast

Puidust PEENRAKASTID ja KOMPOSTRID – me teame, mis sulle meeldib

Teame, et peenrakast peab olema loodud just Sinu vajadustega arvestades! Just nii kõrge, et porgand saaks mõnusalt pikkust kasvatada ning just nii lai, et teisele poole äärt upitades, selga ära ei nihestaks. Oleme nii puutöömeistrid kui ka aiandusfanaatikud, seega teame täpselt, milline on üks kvaliteetne, ilus ja mugav peenrakast.

Komposteerimine võib olla parasjagu põnev, kui seda saab teha nutikalt ja lihtsalt. Meie kompostrid on valmistatud just sellisest termopuidust, mis ei hakka koos kompostiga lagunema, vaid püsivad ilusana aastaid. Meie spetsiaalse disaini ja ehitusmeetodiga valmistatud kompostrid aitavad kompostmullal kiiremini valmida, kui juhtuks see niisama komposti hunnikus aianurgas.

Peenrakastide kvaliteet ja mugavus

Meie eesmärk on muuta Sinu aianduskogemus unikaalseks ja mugavaks. 

Meie osavate puutöömeistrite käte all valmivad mitmesugused peenrakastid – alates suurtest peenrakastidest kuni rõdule sobivate taimekastideni. Kujundame ka taimekastidega ääriseid, luues funktsionaalseid piirdeid rõdu või terrassi äärtele.

Meie meistrid on pühendunud oma käsitööle, omades pikaajalist kogemust ja oskusi, mis tagavad peenrakastide vastupidavuse ja ülima kvaliteedi. Kasutame vaid parimaid materjale ja viimistlusvahendeid, tagades, et Sinu peenrakastid peavad vastu palju, palju aastaid.

Kuulame alati Sinu soove ja vajadusi ning loome sobivad lahendused Sinu aiale, rõdule või terrassile.  Valides meid, valite individuaalse lähenemise, täpse käsitöö ja parima kvaliteediga meistritöö.

Iga peenrakasti valmimisel paneme rõhku mitte ainult funktsionaalsusele, vaid ka kaunile disainile, mis lisab Sinu kodule väärtust ja ilu.

Luba meil muuta Sinu aianduskogemus eriliseks!

 

  • Eritellimusel peenrakastid Sinu erinevatele vajadusele. Teeme peenrakastid puukojas valmis ja Sinu juures jääb vaid paigaldamine.

 

  • Puudub võimalus maad kaevata või aias on kehva kvaliteedi muld? Peenrakastidesse saad lisada sobiva mulla ja kasvatada kõike, mida soovid!

 

  •  Sageli on puidust peenrakastid ainuke võimalus tuua rohelust linnahaljastusse. Kasuta võimalust ja korja oma supirohelist ja porgandeid keset linna.

Puidust komposter, mis ei mädane ega igane

Muudame toidu- ja aiajäätmete taaskasutamine mugavaks ja efektiivseks. Kasutame keskkonnasõbralikku ja kemikaalivaba termopuitu, tagame vastupidavuse, loodusliku ilu ning kiirema komposteerimisprotsessi.

Meie kompostreid on seest ja väljast õlitatud kvaliteetse tõrvaõliga, mis suurendab termopuidul veelgi enam ilmastikukindlust.

Talvekülm ei ole enam  Sul takistuseks, sest kaas ei külmu kinni ja on avatav mitmes asendis, hõlbustades jäätmete lisamist ka kõige pakasematel talvepäevadel.

Optimaalse õhuringluse tagavad vastavad õhutusavad, mis aitavad luua kõrgekvaliteedilist kompostmulda, millele pääsete kiiresti ja mugavalt ligi ees olevast luugist.

Vooderdame kompostrid tugeva närilisevõrguga, et ükski pahalane kompostile ligi ei pääseks.

Tänu termopuidu omadustele kiireneb komposteerimisprotsess, muutes selle efektiivsemaks võrreldes tavalistest puidust või plastikust valmistatud kompostritega.

Kohandame kompostri täpselt Sinu soovide kohaselt ning loome talle kõik vajalikud funktsioonid, et saaksid parima kompostmulla järgmiseks hooajaks.

2 aastat garantiid

kõikidele meie töödele