terrassi ehitus
terrasside ehitamine
terrassi ehitaja Tallinnas

Terrassid

Naudi pinnuvaba jalutust paljajalu oma mõnusal ja kaunil terrassil

TERRASSID - Sinu koht lõõgastumiseks ja aja veetmiseks õues

Terrasside ehitus on just meie teema! Oleme läbi aastate loonud põnevaid ja unikaalseid lahendusi oma klientidele, aidates muuta nende kodu- või töökoha ümbruse veelgi ilusamaks ja meeldivamaks aja veetmise kohaks. 

Meie kogenud meistrid tagavad, et kasutame vaid parimaid materjale ja viimistlusvahendeid, tagamaks Teile kvaliteetne ja ilmastikukindel terrass paljudeks aastateks.

Kümneid aastaid kogemusi kvaliteetsete terrasside ehituses

Meie viis terrasside ehitamisel on täielikult kliendile orienteeritud – alustame esimesest kohtumisest ja jätkame kuni viimase lauajupi paigalduseni. Iga terrass kujundatakse just Teie soovide, vajaduste ning kodu või ettevõtte stiili järgi, et lõpptulemus sobiks ideaalselt nii kodu kui välisruumiga kokku.
 
Meie meeskonna aastatepikkune pühendumus detailidele ja kvaliteedile tähendab, et Teie uus terrass ei ole mitte ainult visuaalselt kaunis, vaid ka praktiline, vastupidav ja mugav.

Terrasside ehitamine koos garantiiga

Meie 2-aastane garantii kinnitab meie lubadust pakkuda ainult parimat kvaliteeti ja vastupidavust. See on meie pühendumuse märk, et iga terrass on ehitatud kestma, andes Teile täieliku meelerahu. Võite olla kindlad, et Teie investeering on kaitstud ja Teie terrass säilitab oma ilu ja funktsionaalsuse aastateks.

TERRASSIPIIRDED ja PUITSEINAD

Terrassipiirded ja puitseinad on meie käe all saanud uue tähenduse, pakkudes turvalisust, privaatsust ja stiili igale õuealale. Lisaks sellele, et meie piirded kaitsevad ja kaunistavad, võimaldavad need teil nautida aiapidusid terrassil ilma, et naabrite pilgud segaksid.

Samuti pakume võimalust integreerida terrassi äärised taimekastidega, luues ideaalse koha ilu- või söögitaimede kasvatamiseks kevadest sügiseni. See lisab terrassile nii funktsionaalsust kui ka visuaalset ilu, muutes selle ideaalseks paigaks lõõgastumiseks ja aja veetmiseks.

Pakume erinevaid stiile ja lahendusi, et iga terrass saaks just sellise viimistluse, mis peegeldab omaniku maitset ja vastab tema vajadustele.

Puidust aiamööbel

Kui Teie ideaalne terrass on valmis, on aeg see sisustada!

Meie e-poes puidubutiik.ee leiate käsitööna valmistatud aiamööblit, mis sobib igale terrassile nagu valatult.

Meie puutöömeistrite loodud mööbel lisab Teie terrassile iseloomu ja stiili. Olgu teie eelistus klassikaline või modernne, meie valikust leiate selle täiusliku komplekti, mis muudab Teie terrassi tõeliselt mõnusaks kohaks. 

Juhul, kui Teil on oma visioon või aiamööbel vajab erimõõtmeid, kirjutage meile ja loome Teile eritellimusel personaalse aiamööbli.

Miks eelistada Leigri Puukoda?

Kirjuta meile oma mõtetest ja leiame koos parima lahenduse! 

Kliendid räägivad meist...

Pane oma soov kirja ja me aitame leida parima lahenduse!