Mööbel ja muud puidust tooted, käsitöö

Omatooted - mööbel, sisutsustooted, käsitöö

Leigri puukoja moodsates ruumides asukohaga Kangru tee 17, Vaela külas, Hansaplanti kõrval valmistavad usinad puutöömeistrid puidust mööblit nii eritellimusel kui ka müügiks meie enda e-poes puidubutiik.ee. Sealsamas on meil ka salong, kus saab tooteid vaadata ja katsuda.

Puidubutiigis on saadaval stiilsed kitarri-, viiuli- ja kandlekujulised serveerimisalused, mis on kena kingitus muusikasõbrale, muusikaõpetajale, muusikule.

Puidubutiigis on saadaval ka valik valmis kinkepakke, kus serveerimisalusele on sätitud parimad eestimaised hõrgutised, mis kõik ka kaunilt pakitud. Ei muud, kui vali pakk, pane tellimus teele ja vii kingiks!

Kaunid aiapingid ja aiamööbli komplektid, mis kestavad ajas, on stiilsed, mugavad ja eristuvad. Järgmiseks kevadeks on kindlasti meil hulk uusi tooteid, sest ideedest pole meil puudust.

 

Eesti disain, Eesti toode, ehe puit, kindel kvaliteet!

Eritellimus

Kas on sul ette tulnud, et soovid oma nägemise järgi kindlat mööblitükki, kuid kaubanduses pole seda leidnud? On küll palju asju müügis, aga vot just sellist, nagu sul vaja, pole? Meie oleme kliendi soovi järgi teinud igasuguseid asju: sahvririiuleid mõisahoonesse, raamaturiiuleid kodukontorisse, kirjutuslaudu ja palju muud.

Mõtleme alati kaasa parima tulemuse saamiseks. Kui sul on idee, siis võid meile kasvõi paberil tehtud kritselduse kohta pildi saata ja me pakume välja visandi, teeme joonise . Võtame töösse ka väiksemaid töid, näiteks vannitoakapi.Julgen vägagi soovitada omaenda kogemusest, kus minu kritseldatud primitiivse eskiisi ning telefonijuttude põhjal valmisid imeilusad ja kvaliteetsed nn. voodiotsapingid; mööblimeister igati mõtles kaasa ja pakkus lahendusi, et tellija rahule jääks ning jäigi rahule, isegi väga-väga. Anu
Anu
Klient